دسته بندی محصولات

لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب

لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب – خرید ارزان قیمت لیوان دوجداره پیرکس طرح قلب – فروش عمده لیوان قلبی دوجداره – عمده فروشی آنلاین بازار صالح . فروش عمده لیوان قلبی دوجداره به صورت مستقیم از بازارعمده فروشی صالح آباد باقیمت عمده بسیار ارزان و کاملا رقابتی،عرضه شده در کیفیت اصلی و تضمینی محصول.فروش عمده لیوان پیرکس طرح قلب دوجداره فروش عمده لیوان پیرکس طرح قلب دوجداره بصورت مستقیم از بازارعمده فروشی صالح آباد با قیمت عمده بسیار ارزان و کاملا رقابتی و عرضه در کیفیت اصلی و تضمینی محصول.فروش عمده لیوان دوجداره طرح قلب – عمده فروشی آنلاین بازار . فروش عمده لیوان دوجداره طرح قلب به صورت مستقیم از بازارعمده فروشی صالح آباد باقیمت عمده بسیارارزان و کاملا رقابتی عرضه شده در کیفیت اصلی و تضمینی محصول.خرید عمده لیوان دو جداره طرح قلب – عمده فروشی آنلاین بازار . خرید عمده لیوان دو جداره طرح قلب به صورت مستقیم ازبازارعمده فروشی صالح آباد باقیمت رقابتی، کیفیت اصلی لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب و گارانتی بازگشت وجه درصورت عدم رضایت مشتری.لیوان قلبی دوجداره – فروشگاه اینترنتی پارس تینا لیوان قلبی دوجداره ، محصولی با طراحی خلاقانه و منحصر به فرد است . این لیوان دارای طرح قلب می باشد و به همین دلیل ظاهری چشم نواز را در زمان پر بودن از خود به نمایش می گذارد . لیوان قلب از جنس شیشه پیرکس می باشد و دارای کیفیت تولیدی بسیار خوبی است . ظاهر زیبا و جذاب لیوان ، آن را به عنوان یک هدیه متفاوت تبدیل نموده .خرید ارزان لیوان دوجداره پیرکس طرح قلب – فروشگاه اینترنتی لیوان تک دوجداره قلبی ساخته شده از جنس شیشه پیرکس با طرح قلب بوده و زمانی که نوشیدنی را داخل لیوان میریزید قلب نمای زیباتر و شگفت انگیزی را نمایان می کند.فروشگاه اینترنتی کالاخونه لیوان دو جداره طرح قلب لیوان دو جداره طرح قلب. ۲۵،۰۰۰۱۹،۵۰۰تومان. افزودن به سبد خرید. حجم لیوان : ۲۴۰ میل. اندازه : ۱۰*۱۰ سانتی متر. پیرکس دوجداره. طراحی زیبا و منحصر به فرد. مناسب برای سرو نوشیدنی ها و پذیرایی های شما. قابل شستشو در ماشین ظرفشویی. قابل استفاده در ماکروویو .لیوان تک پیرکس دوجداره قلبی – – جذاب ترین و اسپرت ترین لیوان لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب خاص امروز جدیدترین و شیک ترین لیوان دو جداره که تاکنون دیده اید، با طرح قلب می باشد که سرو نوشیدنی ها در این لیوان دوجداره.خرید پستی لیوان دوجداره طرح قلب – فروشگاه اینترنتی ارزون سرا فروشگاه اینترنتی ارزون سرا برای امروز یک لیوان دوجداره جدید با طراحی زیبای قلب را به شما پیشنهاد می کند. لیوان تک دوجداره قلبی ساخته شده از جنس شیشه پیرکس با طرح قلب بوده و زمانی که نوشیدنی را داخل لیوان میریزید قلب نمایی زیباتر و شگفت انگیزتر را ارائه می دهد . فنجان تک دوجداره قلب با حجم ۱۸۰ میلی لیتر مناسب برای .گالری ایرسا لیوان سرامیکی طرح قلب خرید آنلاین فروشگاه . خرید آنلاین گالری ایرسا لیوان سرامیکی طرح قلب.

لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب

لیوان تک پیرکس دوجداره قلبی

خرید ارزان قیمت لیوان دوجداره پیرکس طرح قلب

جنس لیوان پیرکس

تعداد تکی

قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و قابل استفاده در ماکروویو

حجم:180 میلی لیتر

لیوان قلبی پیرکس دوجداره جدیدترین و شیک ترین لیوان دو جداره که تاکنون دیده اید، با طرح قلب می باشد که سرو نوشیدنی ها در این لیوان دوجداره نما و جلوه ای خاص و بسیار جالب دارد.

قیمت این لیوان تک پیرکس دوجداره قلبی 22000 تومان

لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب

فنجان تک پیرکس دوجداره با طراحی زیبا و منحصر به فرد، مناسب برای سرو نوشیدنی ها و پذیرایی های شما، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و قابل استفاده در ماکروویو

خرید ارزان لیوان قلبی پیرکس دوجداره طرح قلب جذاب ترین و اسپرت ترین لیوان

خرید ارزان قیمت لیوان دوجداره پیرکس طرح قلب

لیوان دو جداره طرح قلب از جنس شیشه است با طرحی مانند یک لیوان برعکس که قطعا طراحی خلاقانه این لیوان شما را شگفت زده می کند.

طرحی شگفت انگیز از یک لیوان که با ریختن نوشیدنی های رنگی در آن و نمایان شدن قلب داخل لیوان جذابیت لیوان را چندین برابر می کند.

[]

قیمت : 20,000 تومان


اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با لیوان دوجداره پیرکس قلبی شیشه ای طرح قلب | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: