دسته بندی محصولات

دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت

دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت . خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن . فروش دستکش ماساژ غلتان با 9 توپ استیل – پورتال . هیچ کس از ماساژ و اصطلاح قدیمی آن «مشت و مال» بدش نمی‌آید. انسان جسم دارد و جسم ما دچار خستگی‌ها روزانه می‌شود. شاید در قدیم ابزاری مخصوص ماساژ نبود و بیش‌تر این کار توسط دلّاک‌ها و در حمام انجام می‌گرفت. اما امروزه وسایل و ابزار بسیار زیادی برای ماساژ دادن و رفع خستگی پوست و بدن تولید شده است. یکی از این ابزارها دستکش مخصوص .خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن بایگانی . درباره دستکش مخصوص ماساژ غلتان : پلاستیک ضد خوردگی – از آن در حمام استفاده کنید. قابلیت چرخش 360 درجه. 9 توپ ماساژ استیل. خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن دارای بند دست راحت. دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت با طراحی مدرن و بهترین هدیه برای دوستان شما موجود در سه رنگ (بنفش – صورتی – آبی ) .دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت فروشگاه . درباره دستکش مخصوص ماساژ غلتان : پلاستیک ضد خوردگی – از آن در حمام استفاده کنید. قابلیت چرخش 360 درجه. 9 توپ ماساژ استیل. خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن دارای بند دست راحت. دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت با طراحی مدرن و بهترین هدیه برای دوستان شما موجود در سه رنگ (بنفش – صورتی – آبی ) .دستکش شستشو و ماساژ دستکش مخصوص شستشو و ماساژ . دستکش شستشو و ماساژ دستکش مخصوص شستشو و ماساژ نگهداری لوازم سگ-فروشگاه لوازم حیوانات خانگی پانتی مشهد.دستکش مخصوص ماساژ – لینک گردی دستکش شستشو و ماساژ دستکش مخصوص شستشو و ماساژ نگهداری لوازم سگ-فروشگاه لوازم حیوانات خانگی .باند ماساژ ، دستکش کتان ، دستکش ماساژ ، خرید ، لیف این دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت برای کسـانی که پوستی حساس دارند فوق العاده مناسب بوده که دارای اثرات ماساژ ملایم بی نظیری می باشد و مخصوص پوستهای حسـاس و آلرژیک ، بدون تحریک و آزردگی پوست ، نـرم و لطیف می باشد . جدول مشخصات. نام لیف حمام. باند ماساژ و دستکش الیاف گیاهی کتان کد 49296. برند. Roza Natural. نوع لیف حمام. یک رو نرم. مدل.دستکش مخصوص ماساژ مدل غلتان سایز بزرگ – فروشگاه . خرید پستی دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت جدید و بسیار کارا مد دستکش مخصوص ماساژ مدل غلتان سایز بزرگ چگونگی کار با دستکش مخصوص ماساز بدن با طراحی آن به شکل کف دست، توپ های فولادی ضد زنگ به طور کامل بر روی پوست شما قرار می گیرد و بر روی بدن شما حرکت می کند. همچنین کمک می کند تا استرس و اضطراب

دستکش ماساژ غلتان

درباره دستکش مخصوص ماساژ غلتان :

پلاستیک ضد خوردگی – از آن در حمام استفاده کنید

قابلیت چرخش 360 درجه

9 توپ ماساژ استیل

خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن دارای بند دست راحت

دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت با طراحی مدرن و بهترین هدیه برای دوستان شما موجود در سه رنگ (بنفش – صورتی – آبی )

خرید ارزان قیمت دستکش مخصوص ماساژ بدن

این ماساژور مجهز به 9 غلتک 360 درجه می باشد که به شما اجازه می دهد تقریبا هر جا را ماساژ دهید.
و استرس و خستگی را از بین ببرید ، نرم و پلاستیکی – ابعاد: 6.3 5.7x 1.2x

با طراحی آن به شکل کف دست، توپ های فولادی ضد زنگ به طور کامل بر روی پوست شما قرار می گیرد و بر روی بدن شما حرکت می کند. همچنین کمک می کند تا استرس و اضطراب موجود در بدن آرام شود.

این دستکش ماساژ غلتان را می توان در گردن، شانه، بازو، نواحی شکم و پهلو، پاها و ران استفاده کرد. شما از تجدید حیات و سرزندگی پوست بدنتان لذت میبرید و احساس راحتی و آرامش خواهید نمود.

قیمت این دستکش مخصوص ماساژ غلتان 12000 تومان

دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت

این ماساژور یکی از نوآوری های طراحی شده از ژاپن است.

این ماساژ تجربه لذت بخش و بسیار موثری را ایجاد می کند. دستکش ماساژ نوعی ماساژ لذتبخش و موثری را ایجاد می کند.

دستکش ماساژ غلتان را می توان در حمام و همچنین برای پوست خشک استفاده کرد. این توپها از جنس پی وی سی و فولاد ضد زنگ هستند.

دستکش ضد سلولیت با غلتک ماساژ بدن

دستکش ماساژ غلتان دارای 9 توپ استیل

خلاص شدن از چربی زیر پوست / سلولیت

ماساژور با 9 توپ فلزی ، که چرخش 360 درجه دارند . برای ماساژ پشت و شانه و بازوها و پاها استفاده می شودو باعث بهبود گردش خون شده و درد را کاهش می دهد.

 [ ]
قیمت : 15,000 تومان

اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با دستکش مخصوص ماساژ غلتان بدن ضد سلولیت | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: