دسته بندی محصولات

برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات

برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات – خرید ارزان جا ادویه ای 6 طبقه طرح برج – جا ادویه ای برج ادویه – آپارات برج ادویه یک ست زیبا که تمام ادویه جات را با رنگ های شاد و زیبا به شما نمایش خواهد داد.یک ست ۱۲تایی از ظرف ادویه دارید که انواع ادویه ها را میتوانید در آن جا دهید.ست ادویه ای برج ادویه دارای پایه گردان برای سهولت در دسترسی بوده و درب های آن به صورت نمک پاش بوده و نیازی به پیمانه برای برداشت ادویه نیست.برای کشب .برج جا ادویه ای – فروشگاه اینترنتی 4050 برج ادویه ای شامل 12 عدد مخزن بوده که از آنها می توانید برای نگه داشتن انواع ادویه جات استفاده کنید.ست برج ادویه دارای پایه گردان نیز می باشد می باشد که با چرخا,برج جا ادویه ای,فروشگاه اینترنتی 4050.جا ادویه طرح برج خرید اینترنتی بامابن جا ادویه طرح برج با 34 درصد تخفیف و قیمتی مناسب خرید برج ادویه و حبوبات دارای ۱۲ مخزن جهت نگهداری انواع ادویه جات.خرید جا ادویه ای برج دارای پایه گردون.جا ادویه طرح برج – میشاپ فا جا ادویه طرح برج. برج ادویه. برج ادویه،یک ست زیبا که تمام ادویه شما را با رنگ های شاد و زیبا به شما نمایش خواهد داد. با برج ادویه هم جدیدترین مدل جای ادویه جات را داشته باشید و هم یک ست ۱۲تایی از ظرف ادویه دارید که انواع ادویه ها را میتوانید در آن جا دهید. ست ادویه ای برج ادویه دارای پایه گردان برای سهولت در دسترسی بوده و درب های آن به صورت .ست جاادویه برج ادویه « فروش ویژه – ای شاپ تی وی جاادویه طرح برج ست جاادویه برج ادویه برج ادویه جاادویه ای شیک جاادویه ای لوکس.Luxineh ست جا ادویه ای 13 پارچه طرح برج خرید آنلاین . خرید آنلاین Luxineh ست جا ادویه ای 13 پارچه طرح برج با قیمت 313000ریال 19/02/2018 از فروشگاه اینترنتی باميلو ✓بهترین خدمات✓از پرداخت نقدی در زمان تحویل لذت ببرید.جا ادویه طرح برج – فروشگاه اینترنتی پارس تینا این جا ادویه ای به گونه ای طراحی شده است که به صورت عمودی بر روی هم قرار می گیرند و همین امر سبب اشغال فضای کمتر این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات می شود . خرید جا ادویه طرح برج. جا ادویه برج دارای پایه گردان جهت سهولت در دسترسی می باشد که از جمله ویژگی های این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات به شمار می رود . برج ادویه شامل یک ست 12 عددی از ظروف ادویه می باشد که انواع ادویه .خرید جا ادویه ای شیک مدل برج – فروشگاه اینترنتی قندیل جا ادویه ای شیک طرح برج دارای 12 مخزن جهت نگهداری انواع ادویه جات از اکرولیک شفاف و مقاوم.برج ادویه مجهز به پایه گردان جهت سهولت دسترسی .
این جا ادویه ای به گونه ای طراحی شده است که محفظه ها به صورت عمودی بر روی هم قرار می گیرند و به گونه ای بر روی یکدیگر قفل می شوند که امکان ریختن آنها وجود ندارد و همین امر سبب اشغال فضای کمتر این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتمی شود.

خرید ارزان جا ادویه ای 6 طبقه طرح برج

ویژگی های برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات :

زیباترین در عین سادگی با قیمت مناسب و جنس عالی

اشغال فضای کمتر برای ادویه های مختلف

ساخته شده از اکرولیک شفاف و مقاوم

محصولی کاربردی و زیبا

دارای 6 مخزن جهت نگهداری انواع ادویه جات

دارای طراحی خود قفل شونده

همچنین جنس اکریلیک این جا ادویه نشکن و مقاوم بوده و در افتادن ها و زمین خوردن های معمول جا ادویه ای نشکسته و از هم نمی پاشد.

جا ادویه طرح برج ، یک برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتبسیار کارآمد با طراحی زیباست که فضای کمی را اشغال می کند و دارای 6 مخزن جهت نگهداری ادویه جات مختلف است ، درب های این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتبه شکل نمک پاش می باشد که کارایی این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاترا بیش تر می کند.

برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات

جا ادویه ای طرح برج 6 طبقه

ادویه ها از مهمترین چاشنی های غذایی به شمار می روند و تنوع بسیار بالایی دارند ، به همین خاطر در همه منازل ، رستوران ها . بخشی از فضای آشپزخانه ها در اشغال جا ادویه ها است و اگر تنوع ادویه ها بیشتر باشد تعداد جا ادویه ها بیشتر و در نتیجه فضای اشغالی توسط ظروف ادویه بیشتر می شود.

خرید ارزان جا ادویه ای 6 طبقه طرح برج

برج ادویه شامل یک ست 6 عددی از ظروف ادویه می باشد که انواع ادویه های مختلف را می تواند در خود جای دهد.

درب های این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتبه شکل نمک پاش می باشد و نیازی به پیمانه برای برداشتن ادویه نمی باشد.   

از برج ادویه می توانید در منازل ، هتل ها ، رستوران ها . استفاده نمایید.

جا ادویه طرح برج به شکل عمودی قرار می گیرد و پایه گردان این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتبه شما کمک می کند تا به راحتی از این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جاتاستفاده نمایید.

برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات

جا ادویه ای طرح برج در عین سادگی دارای زیبایی خاصی است که بسیار هم کارآمد می باشد .   

قیمت این برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات 28000 تومان

اما استفاده از جا ادویه طرح برج تمام این مشکلات را برای شما حل خواهد کرد.

جا ادویه برج محصولی با طراحی جدید است که فضای بسیار اندکی را اشغال می نماید.

جا ادویه برج از جنس کریستال آکرلیک میباشد که شفاف بوده و سهولت در دسترسی و جلوی دید بودن تمامی ادویه ها در یک نگاه را برای انتخاب فراهم کرده است.

[ ]          قیمت : 28,000  تومان


اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با برج جا ادویه ای 6 طبقه از جنس کریستال برای انواع ادویه جات | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: