دسته بندی محصولات

ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS

خرید ماساژور شکمی و بدنسازی دستگاه عضله ساز چربی سوز-ایران پاتوق خرید ماساژور شکمی و بدنسازی 55000 تومان دستگاه سیکس پک ساز جدیدترین . خرید آچار بکس برقی و فندکی ماشین بهترین آچار بکس خودرو.خرید ماساژور شکمی و بدنسازی جدیدترین دستگاه چربی سوز خرید ارزان . ماساژور شکمی و بدنسازی دستگاه عضله ساز اصل. خرید ماساژور شکمی و بدنسازی جدیدترین ماساژور عضله ساز بازو و شکم که بوسیله این دستگاه به . Missing: برقیماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS . قیمت این ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS فقط 95000 تومان. ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست . ‫ماساژور برقی شکم و بدنسازی‬‎ More images for ماساژور برقی شکم و بدنسازی خرید ارزان ماساژور شکمی و بدنسازی – حراجی كال شاپ – مانیکس – مرکز خدمات مالی . ماساژور شکمی و بدنسازی . .برنامه بدن سازی مایک ماتیوس پنج روز در هفته برای حجم گیری(قسمت اول) در این مقاله یک برنامه قدرتی بدن سازی که پنج روز در هفته نیاز به تمرین دارد و موجب حجم گیری می . (1 حرکت شکم با وزنه + 2 حرکت شکم بدون وزنه ) .LPG دستگاه لاغری و کاهش وزن – کلینیک طب سوزنی دکتر محمدمهدی اسعدی ماساژ مکانیکی دستگاه با ایجاد یک فشار مثبت و حرکت کردن بر روی پوست . وزنم ۶۷ بود ولی برای کوچک شدن شکمم ورزش بدنسازی و ایروبیک انجام دادم به . مربی بدنسازیم توصیه کرد ۵ جلسه ماساژ شکم با دستگاه و روغن های گیاهی .

موارد منع و احتیاط مصرف : برای کسانی که در بدن خود دارای وسایل اکتریکی پزشکی نظیر باتری قلب ،ضربان ساز .. می باشند. کسانی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند. اشخاص مبتلا به سرع یا تشنج.

در مورد خانمهای باردار و اشخاص دچار حساسیت های پوستی احتیاط شود. در حین رانندگی استفاده نشود.

 

خرید ارزان قیمت ماساژور برقی شکم

ماساژور شکمی و بدنسازی

ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد.

شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید.

قیمت این ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS فقط 95000 تومان

ماساژ می تواند خون رسانی در پوست را افزایش داده و در شادابی پوست و همچنین ماهیچه های بدن موثر باشد. علاوه بر آن ماساژ مداوم و اصولی در تقویت ظاهر ماهیچه ها موثر است.

ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS

این دستگاه 6 برنامه مختلف ماساژ دارد که به نسبت مناطق مختلف بدن و هدف شما از ماساژ می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

این دستگاه بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده و به همین علت گستردگی استفاده و کاربرد بیشتری دارد چرا که می توانید آن را با خود هر جا برده و استفاده کنید.

این دستگاه حرفه ای در همه جای جهان توسط ورزشکاران در باشگاه ها استفاده می شود.همچنین به علت راحتی پوشش شما میتوانید آن را حتی در محیط کار و خانه ی خود استفاده کنید.

این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بده که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.

خرید ارزان قیمت ماساژور برقی شکم

بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.

این دستگاه شامل یک پدصفحه ای برای استفاده بر روی شکم و 2 پد دیگر که به دلخواه میتوانید بر روی بازوها یا پاها حتی کمر و پهلو ها استفاده کنید.

و همینطور شامل 3موتور مجزا برای هر یک از پد ها می باشد.

این پدها ساخته شده از مواد پلیمری نرم با بالاترین کیفیت برای احساس خوب و ملایم بر روی پوست شما و مواد pvc سخت که دارای چسبندگی عالی بوده و از محلی که آن را نصب کردید تا زمان برداشتن پد توسط خود شما در مکان خود باقی میمانند.

ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS

از کاربردهای دیگر این ماساژور برای فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی است. به عبارتی شما با ماساژ می توانید عضلات تحلیل رفته خود را به حالت ایده آل سابق برگردانید.

این ماساژور به نوعی شبیه ساز ورزش است و تاثیرات ورزش مانند خستگی بعد از ورزش، تعریق و احساس شادابی بعد از ورزش را برای شما به همراه دارد.

ویژگی های کلی ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS :

تسکین علائم شل شدن کمر و پشت

اثر ماساژ

بدون هیچ گونه آسیب رسانی به بدن

شبیه ساز ورزش

تحریک عضلات چربی سوز و ساخت عضله

دارای فرکانس های نزدیک به فرکانس های بدن

تسکین علائم درد در شانه کمر و پشت

شما می توانید پس از 6 الی 8 هفته استفاده ی مداوم ( 5 بار در هفته روزی 20 دقیقه) ماهیچه های خود را تقویت کرده و به اندام دلخواه خود برسید.

قیمت : 95,000 تومان

  [ ]


اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با ماساژور برقی شکم و بدنسازی با تحریک الکتریکی عضله یا EMS | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: