دسته بندی محصولات

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

مشخصات، قیمت و خرید نشانگر تزئینی لیوان ترادو کد 0971534 Trudeau 0971534 Glass Markers نشانگر تزئینی لیوان ترادو کد . خرید اینترنتی نشانگر تزئینی لیوان ترادو کد 0971534 و قیمت انواع سایر ظروف ترادو از آنلاین مارکتینا. جدیدترین مدل‌های سایر ظروف ترادو با بهترین .نشانگر تزئینی لیوان ترادو کد 0971534 فروشندگان و قیمت آبکش . نشانگر تزئینی لیوان ترادو کد 0971534 , Trudeau 0971534 Glass Markers , معمولا پیدا کردن لیوان خود در مهمانی‌ها کار دشواری است و ما همیشه به دنبال آن هستیم که .نشانگر 6 عددی سیلیکونی لیوان طرح میوه+گارانتی مشخصات. جنس, سيليكون. ساير مشخصات, – نشانگر تزئيني ليوان – قابل گره زدن به پايه گيلاس – داراي 12 عدد گل مجزا – داراي جعبه – مبداء برند: كشور كانادا. ابعاد, 9 × 3 .Vacu وین نشانگر های شیشه ای هستند که بر روی لیوان نیز قابل نصب . 2 ساعت قبل . نشانگر 6 عددی سیلیکونی لیوان طرح میوه نشانگرهای سیلیکونی لیوان و گیلاس 6 عددی در شش طرح مختلف میوه جات یکی از ابزار های مناسب برای .Glass & Marker 6 نوامبر 2017 . Vacu وین نشانگر های شیشه ای هستند که بر روی لیوان نیز قابل نصب هستند.

دیگر کاربرد این نشانگرها برای زمانیست که میخواهید آبمیوه ها و یا دسرهایی با طعم های مختلف میوه جات سرو کنید.

در اینصورت میتوانید هر نشانگر را روی لیوان یا ظرف حاوی طعم مخصوص به خود وصل کنید.

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

قیمت : 20,000 تومان

شانگر 6 عددی سیلیکونی لیوان طرح میوه

[ ]

علاوه بر این ها این نشانگرهای زیبا اکسسوری های خاص لیوان ها و گیلاس های شما بوده و علاوه بر بخشیدن جلوه ای نو به لیوان های شما مهمانی های شما را خاص خواهد کرد.

نشانگرهای سیلیکونی لیوان و گیلاس 6 عددی در شش طرح مختلف میوه جات  یکی از ابزار های مناسب برای نشانه گذاری لیوان و گیلاس های مخصوص به هر فرد در مجلس ها و مراسم های پذیرایی است.

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

این نشانگرهای سیلیکونی به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی به لبه ی گیلاس ها و یا لیوان ها متصل شده و نشانه ای برای آنها خواهند بود.

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

تنوع رنگ و طرح این نشانگرها باعث میشود تا بتوانید به راحتی لیوان ها و گیلاس ها را از یکدیگر جدا کرده و علامت گذاری کنید.

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

این نشانگرها در بسته های 6 عددی و در طرح های مختلف میوه جات از جنس سیلیکون و قابل شستشو می باشد و به راحتی به لبه ی لیوان ها،گیلاس ها ،و ظروف دسر شما وصل می شوند.

نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی

قیمت این نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی فقط 20000 تومان

[ ]

 


محصولات مرتبط دیگر با نشانگر لیوان طرح میوه سیلیکونی 6 عددی | فروشگاه مارکتینا