دسته بندی محصولات

بالش مسافرتی توتال پليو با حمل و نقل آسان و راحت

بالش چند کاره توتال پیلو – تهران – بالشتک طبی توتال پیلو, خرید اینترنتی بالش چند حالته توتال پيلو total pillow . نحوه استفاده از بالش شگفت انگیز توتال پلیو total pillow – برای استفاده از آن در زمان نشتن معمولی از حالت استاندارد یعنی بدون خم کردن و پیجاندن – زمانی که شما از .بالش چند کاره توتال پیلو – تهران نحوه استفاده از بالش شگفت انگیز توتال پلیو total pillow – برای استفاده از آن در زمان نشتن معمولی از حالت استاندارد یعنی بدون خم کردن و پیجاندن – زمانی که شما از .بالش چند کاره توتال پیلو – تهران – نیاز روز نحوه استفاده از بالش شگفت انگیز توتال پلیو total pillow – برای استفاده از آن در زمان نشتن معمولی از حالت استاندارد یعنی بدون خم کردن و پیجاندن – زمانی که شما از .بالش چند کاره توتال پیلو – تهران – نیاز روز نحوه استفاده از بالش شگفت انگیز توتال پلیو total pillow – برای استفاده از آن در زمان نشتن معمولی از حالت استاندارد یعنی بدون خم کردن و پیجاندن –  و نیمکت پارک هستید؟ حتما از بالشتکهای استراحت و طبی.آبتینا – مطالب ابر بالشتک ماشین بالشتک چند کاره توتال پیلو total pillow – فروشگاه آبتینا. نویسنده . فروشگاه من و تو بالش جادویی و شگفت انگیز توتال پلیو را به شما معرفی می کند . نوع مطلب : لوازم دکوری و تزئینی لوازم مسافرتی و شکار لوازم تزئینی خودرو لوازم خودرو.آبتینا – مطالب ابر بالشتک ماشین بالشتک چند کاره توتال پیلو total pillow – فروشگاه آبتینا. نویسنده . فروشگاه من و تو بالش جادویی و شگفت انگیز توتال پلیو را به شما معرفی می کند . نوع مطلب : لوازم دکوری و تزئینی لوازم مسافرتی و شکار لوازم تزئینی خودرو لوازم خودرو.بالشت چند حالته توتال پیلو خرید آنلاین اینترنتی خرید پستی ارزان بالش شگفت انگیز چند کاره توتال پلیو total pillow این بالش به صورت . خرید ارزان بالش مسافرتی ، خرید پستی بالش ۳ کاره گوگو پیلو +هدیه(کیک بر تولد) ، خرید .خرید بالش مسافرتی توتال پیلو – قیمت 23,900 تومان خرید بالش مسافرتی توتال پیلو محدوده قیمت از 23900 تومان از فروشگاه فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی . بالش توتال پولیو قادر است به 5 شکل متفاوت درآید.بالش طبی توتال پیلو ( TOTAL PILLOW ) – ستمپی بالش شگفت انگيز چند کاره توتال پليو total pillow . PILLOW )، بالش طبی، بالش مسافرتی، توتال پیلو، بالش پزشکی، بالش راحتی، بالش مخصوص ماشین.

خرید بالش مسافرتی توتال پليو با حمل و نقل آسان و راحت

نحوه استفاده از بالش توتال پليو total pillow :

براي استفاده از آن در زمان نشتن معمولي از حالت استاندارد يعني بدون خم کردن و پيجاندن

زماني که شما از کامپيوتر خود استفاده مي کنيد.از توتال پليو مي توانيد آن را مي تابانيد ( بپيچيد ) در چالي کمر خود قرار دهيد.

يا مي توانيد از نگه دارنده مچ دست خود در زمان استفاده از موس کامپيوتر قرار دهيد.

موقعي که شما مي خوابيد آن را خم کنيد و زير سر خود يا زيير زانو زير مچ پا استفاده کنيد. هر جا که احساس درد مي کنيد مانند کمر درد .

شما راننده عزير می توانيد آن را به صورت پشت گردني يا پشت کمر خود از آن استفاده کنيد.

خرید اینترنتی بالش چند حالته توتال پيلو total pillow
رنگ مورد نظر بالش توتال پیلو را در قسمت پیام فرم سفارش ذکر کنید.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

توضیحات مربوط به بالشت چند حالته توتال پیلو :

توتال پیلو یک بالشت فوق العاده است که با جنسی لطیف و ظاهری زیبا میتواند در هر مکان و شرایطی در کنار شما قرار گیرد که با استفاده از ان ارامشی بیشتر را به شما هدیه خواهد کرد و خستگی را از یادتان خواهد برد.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

 

یکی از ویژگیهای منحصر به فرد توتال پیلو انعطاف پذیری بسیار زیاد ان است که میتوانید ان را به هر حالتی که دوست دارید و احساس راحتی بیشتری میکنید در اورده و انطور که می خواهید از ان استفاده کنید.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

شما میتوانید در اتومبیل, هنگام تماشای تلویزیون, برای استراحت کردن, خوابیدن,تکیه دادن . . از توتال پیلو استفاده کنید.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

بالش طبی توتال پیلو ( TOTAL PILLOW )

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow
بالش شگفت انگيز چند کاره توتال پليو total pillow

اين بالش به صورت ارگونوميک بدن طراحي شده بالش توتال پوليو قادر است به هر صورت که باشد يعني به 5 شکل متفاوت مي تواند دريايد و خود را نگه دارد بالش توتال پوليو از مواد بسيار نرم و از انعطاف پذيري بالاي برخوردار است.

بالش مسافرتی توتال پليو تحت هر شرايطي که به آن فشار واردشود انعطاف پذيري خود را از دست نمي دهد.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow
بالش مسافرتی توتال پليو total pillow با حمل و نقل آسان و راحت
بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

اگر از درد کمر و گردن در حین رانندگی رنج میبرید.

اگر در حین تماشای تلوزیون احساس ناراحتی میکنید.

اگر به دنبال وسیله ای سبک و راحت و قابل حمل برای نشستن روی آن در پارک و پیاده روی یا حیاط منزل یا صندلی و نیمکت پارک هستید؟

حتما از بالشتکهای استراحت و طبی توتال پیلو استفاده کنید.

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow

موارد کاربرد بالش راحتی همه کاره توتال پیلو اصل :
۱- در اتومبیل
۲- تماشای تلویزیون
۳- بازی رایانه ای
۴- در اداره
۵- در هواپیما و مسافرت

بالش چند کاره توتال پیلو total pillow
رنگ مورد نظر بالش توتال پیلو را در قسمت پیام فرم سفارش ذکر کنید.
قیمت : 20,000 تومان
[ خرید پستی ]

اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با بالش مسافرتی توتال پليو با حمل و نقل آسان و راحت | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: ,