دسته بندی محصولات

گلچین برترین مداحی ها مجموعه کامل ویژه ماه محرم

سفارش اینترنتی و پستی محصول-ارزانترین و بهترین – گلچین بهترین مداحی ها سفارش اینترنتی و پستی محصول-ارزانترین و بهترین – گلچین بهترین مداحی ها. گلچین بهترین مداحی بنی فاطمه شهادت حضرت زهرا(س) شماره 5 . گلچین بهترین مداحی سبک شور حاج حسین   مداحی شهادت امام حسن (ع) قابل دریافت است. ۲۵ آبان ۱۳۹۶ – ۱۱:۴۸ ، رسانه ها · چند رسانه ای · نوا ، نظرات. گلچین مداحی شهادت امام حسن (ع) + دانلود.Searches related to گلچین بهترین مداحی ها گلچین بهترین مداحی ها برای ماشین – گلچین بهترین مداحی صوتی – دانلود بهترین مداحی های محمود کریمی – گلچین بهترین مداحی های میثم مطیعی – بهترین مداحی های جواد مقدم – دانلود بهترین مداحی های شور – دانلود گلچین مداحی 94 – بهترین مداحی های تاریخ –

گلچین برترین مداحی ها ویژه محرم 92

این محصول شامل برترین مداح ها از مداحان زیر می باشد :

محمود کریمی ، سعید حدادیان ، حاج منصور ارضی

محمدرضا طاهری ، مهدی سلحشور ، مهدی میرداماد

عبدالرضا هلالی ، جواد مقدم ، حسین سیب سرخی

حمید علیمی ، مهدی مختاری ، مهدی اکبری

سید مجید بنی فطمه ، روح الله بهمنی ، حسن خلج

خرید اینترنتی گلچین برترین مداحی ها مجموعه ویژه ماه محرم

قیمت : 6,000  تومان

عزاداری برای سالار شهیدان، آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام از بزرگ ترین اسباب تقرب به خداوند و دارای اجر و ثواب فراوان می باشد.روایات بسیاری در این خصوص، در کتاب های معتبر وارد شده که در میان آنها، احادیث دارای اعتبار کافی و قابل اعتماد نیز فراوان است.

حضرت سید الشهداعلیه السلام هر چه داشت، از مال، اهل و عیال، پسر،برادر،فرزندو سر و پیکر، همه و همه را در راه خدا داد؛ حال اگر خداوند بر زائران و گریه کنندگان آن حضرت، آن همه اجر و پاداش و ثواب بدهد، نباید تعجب نمود؛

بهترین مداحی ها از تمامی مداحان اهل بیت (ع)

مجموعه کامل محرم 91

گلچین برترین مداحی ها مجموعه کامل ویژه ماه محرم

باز محرم شد و شور نوای حسینی به پا خواسته است، محرم که می شود در رگ های مرده ما خون می دود، در چشم های خشک شده ما  چشمه اشک به جوشش می آید و باران حیات بخش عشق حسینی بر قلب های قفل شدیمان باریدن می گیرد و ما زنده می شویم.

محرم که می شود سرزمین ها، شهر ها و روستاها از سکون و سکوت در می آیند و جانی دوباره می گیرند، شور محرم که به پا می شود عقل ها انگشت حیرت به دهان برده و در عجب می مانند که این چه سودایی است که پس از قرن ها هنوز اینگونه تازه است؟

بزرگترین مجموعه مداحی محرم

مخصوص استفاده در ماشین و ایستگاه های صلواتی

برترین آثار بهترین مداحان ایران

شامل روضه ، تک ، واحد، شور،…

بیش از 200 فایل صوتی

گلچین برترین مداحی ها مجموعه کامل ویژه ماه محرم

قیمت : 6,000  تومان


اتمام موجودی ! (متاسفیم این محصول فعلا موجودی ندارد)

درصورت تمایل محصولات مشابه دیگری در زیر مشاهده میکنید که موجود میباشند.


محصولات مرتبط دیگر با گلچین برترین مداحی ها مجموعه کامل ویژه ماه محرم | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: , , , , ,