دسته بندی محصولات

خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر یک رشته کن و حلقه کن میوه و سبزیجات می شاپ خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات. 1:17. خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات. دیپو. 897 بازدید. 1:52. رشته کن میوه و سبزیجات با دو حالت متفاوت. بزرگ جنسا. خرد کن رشته ای رشته کن سبزیجات و میوه رشته کن و حلقه کن میوه و سبزیجات. این وسیله کاربردی به تراش میوه و سبزیجات نیز معروف است و در هنر سفره آرایی و درست کردن انواع سالاد بسیار کاربردی می باشد. خرید پستی خردکن و رشته کن میوه و سبزیجات شامل حلقه کن و خرد کن رشته ای مخصوص انواع سبزیجات و میوه ها. خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات خرید پستی ویژگی های دستگاه رشته کن سبزیجات و میوه ها : خردکن رشته ای میوه و سبزیجات شامل 3 تکه است شامل استوانه مرکزی ، رشته کن و حلقه کن که دارای تیغه های فولادی خرد کن رشته ای و ورقه ای میوه و سبزیجات لردیا 30 سپتامبر 2017 خردکن رشته ای میوه و سبزیجات یک خردکن با طرح های فانتزی برای شما که مسلما تزئین سالاد و سفره شما را بسیار زیباتر خواهد نمود رشته کن. خردکن رشته ای میوه و سبزیجات دستگاه خردکن دستی میوه و سبزیجات وسیله چندکاره ای است که توسط آن سبزیجات و میوه ها را با حرکت چرخشی خیلی آسان و سریع به صورت ورقه ای یا رشته ای خرد می پوست کن دو طرفه PEELER رشته کن میوه و سبزیجات < لوازم آشپزخانه شامل حلقه کن و خرد کن رشته ای مخصوص انواع سبزیجات و میوه ها. خرید اینترنتی خردکن رشته ای میوه و سبزیجات همیاری‌کُرد خرد کن رشته ای رشته کن سبزیجات و میوه خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات خرید پستی شامل حلقه کن و خرد کن رشته ای مخصوص انواع سبزیجات و میوه ها. خرد کن رشته رشته کن میوه و سبزیجات از می شاپ در تهران خرید اینترنتی خردکن رشته ای میوه و سبزیجات,خرید پستی خردکن رشته ای میوه و رشته ای میوه و سبزیجات طرح تراش · خرید اینترنتی خرد کن رشته ای و ورقه ای خردکن رشته ای میوه و سبزیجات جفت 6 خرد کن رشته ای اصل ارزانتر از همه جا. یک وسیله جالب چند منظوره است که توسط آن شما قادر خواهید بود سبزیجات و میوه ها را با حرکت چرخشی Fruit and Vegetable خرید اینترنتی خردکن رشته ای میوه و سبزیجات چند منظوره اصل 27 ا کتبر 2015 خردکن رشته ای میوه و سبزیجات, خرید خردکن رشته ای میوه و سبزیجات, خرید اینترنتی خردکن رشته ای میوه و سبزیجات , خرد کن رشته ای میوه, خردکن خرد کن رشته ای رشته کن سبزیجات و میوه ( جه خردکن رشته ای میوه و سبزیجات یک وسیله بسیار جالب و چند منظوره قابلیت برش زدن به صورت ورقه ای و رشته ای کاربرد آسان به صورت دستی خردکن و ورقه کن پلین . خريد ويژه خرد كن رشته اي ميوه و سبزيجات یکی از مواردی که باعث زیبایی و تنوع در غذا می شود رشته کردن و حلقه کردن سبزیجات و میوه است. این موضوع علاوه بر زیبایی و آراستن سفره به سریعتر آماده شدن غذا رشته کن میوه و سبزیجات 25 نوامبر 2017 رشته كن و حلقه كن سبزيجات و ميوه تويستر. خرد كن سبزيجات , يكي از مواردي كه باعث زيبايي و تنوع در غذا مي شود رشته كردن و حلقه كردن وانواع ميوه .

1940 1446240364 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

دستگاه رشته کن اسپیرال اسلایسر

go خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر [ posti خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر ]

قیمت : 45,000  تومان

خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

رشته كردن هويج، پنير پيتزا، تربچه، برش هاي سيب، آناناس و غيره
مناسب رشته كردن هويج , سيب زميني , كدو و غيره
قابل استفاده براي درست كردن چيپسهاي فرم دار
وسيله اي فوق العاده كاربردي و چند كاره
ايمن و بي خطر در هنگام استفاده 
تيغه هاي فولادي تيز و ضد آب
مناسب براي سفره آرايي
بدون نياز به برق و باتري
شامل 3 نوع رنده

اسپیرال اسلایسر  طوري طراحي شده كه انگشتان دست با تيغه هاي تيز آن برخورد ندارند و كاملا ايمن و بي خطرمی باشد.

روش استفاده از آن بسیار آسان اسست شما سبزيجات يا ميوه رو سر استوانه مركزي قرار می دهید دستگيره رشته كن يا حلقه كن  را می چرخانید .

1940 1446239623 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

رشته كردن هويج، پنير پيتزا، تربچه، برش هاي سيب، آناناس

شما می توانیداز رشته كن spiral slicer براي درست كردن چيپسهاي فرم دار ،رشته كردن هويج، پنير پيتزا، تربچه، برش هاي سيب، آناناس و  خيلي خوراكيهاي ديگر ، استفاده كنيد.

شما با استفاده از اسپیرال اسلایسر می نوانید ميوه آرايي و سفره آرايي رابه ساده ترين روش  ممكن انجام دهید و در عين حال انواع غذاها و سالادها را در كمترين زمان ممكن آماده كنيد.

1940 1446238220 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر
1940 1446244885 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر
1940 1446242649 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

ویژگی های دستگاه اسپیرال اسلایسر اصل:

1940 1446245224 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

1940 1446238385 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر

1940 1446242007 خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر
قیمت : 45,000  تومان

go خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر [ posti خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر ]


محصولات مرتبط دیگر با خرید ارزان دستگاه رشته کن میوه و سبزیجات هندلی اسپیرال اسلایسر | فروشگاه مارکتینا

برچسب ها: